ALOS - Asociace logopedů ve školství, Měcholupy

Asociace logopedů ve školství

PDF Tisk Email

V rámci dalšího vzdělávání pedagogů byla ALŠ udělena akreditace MŠMT na tyto vzdělávací programy:

 

  • Hlasová výchova, základy zvládnutí hlasového přetížení

 

Jedná se o praktický nácvikový kurz, kdy každý účastník po teoretické přípravě nacvičuje základní přednášené techniky. Více viz. Anotace 

 

  • Myofunkční poruchy z pohledu dysfunkce jazyka - logopedická diagnostika a terapie"

 

Tento vzdělávací kurz kombinuje logopedickou teorii, praktické ukázky a nácviky. Je určen speciálním pedagogům - logopedům ve školství, absolventům magisterského studia speciální pedagogiky.

Více informací viz. Anotace

 

  • "Specializační vzdělávání logopedů ve školství"

 

Kurz je určen pedagogickým pracovníkům - speciálním pedagogům / logopedům ve školství / - absolventům magisterského vysokoškolského studia speciální pedagogiky se státní závěrečnou zkouškou z logopedie. Cílem tohoto vzdělávání je vybavit účastníky kurzu aktuálními poznatky a specifickými odbornými dovednostmi z oblasti logopedie.                          

Více informací viz. Anotace

 

  • "Rozvíjení jazykových schopností - trénink jazykového uvědomování odle Elkonina"

 

Kurz se zaměřuje na problematiku prevence vzniku čtenářských obtíží, podporu a rozvoj schopností dětí rozlišovat hlásky a hláskovou strukturu slova jako důležitého předpokladu pro zvládnutí dovednosti čtení.

Více informací viz. Anotace

 

  • "Logopedická prevence"

 

Tento kurz je určen učitelům MŠ, ZŠ 1. stupně a asistentům pedagoga. Více informací o vzdělávacím programu naleznete zde v anotaci  a na www.alos-lp.cz.

 

 

Toto vzdělávání je určeno pedagogickým pracovníkům - speciálním pedagogům (logopedům ve školství) - absolventům magisterského vysokoškolskéhoh studia speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii. Více informací naleznete na www.alos-eu.cz.

 

Anketa

Nové stránky - líbí se?
 
Copyright © 2008 Asociace logopedů ve školství, o. s.. Všechna práva vyhrazena. Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.| webdesign Josef Batko