Aktuální informace

probíhající, proběhlé

Aktuální info

FB profil Asociace logopedů ve školství, z.s

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

pro potřeby informovanosti členů ALŠ, ale i široké veřejnosti, jsme založili FB profil Asociace logopedů ve školství, z.s. Tento profil je veřejný a zveřejňujeme na něm informace určené laické i odborné veřejnosti. Pro účely interních informací byla založena skupina Členové ALŠ – tato skupina je tedy přístupná pouze přijatým členům asociace. Pokud máte zájem o členství v této skupině, využijte prosím následující link Členové ALŠ | Facebook – po otevření stránky skupiny stačí kliknout na odkaz a přidat se ke skupině.

Členům ALŠ bude žádost schválena, kromě sledování interních informací Vám bude umožněno i vkládat příspěvky, dotazy, podněty týkající se asociace a školské logopedie.

Věříme, že tímto dojde k lepší informovanosti členů a k podpoře vzájemné komunikace

 

PROSTOR PRO ŠKOLSKÉHO LOGOPEDA

Rozhovor s Mgr. Pavlou Lukáčovou, předsedkyní Asociace logopedů ve školství / celý článek naleznete zde: UN – prosinec 2022

 

 

OTEVŘENÝ DOPIS ASOCIACE LOGOPEDŮ VE ŠKOLSTVÍ PRO ČTK

Celé znění otevřeného dopisu, určeného Učitelské platformě, naleznete zde: ALŠ_pro_ČTK_otevřený dopis

 

 

POZVÁNKA NA 15. sněm ALŠ

Srdečně Vás zveme na 15. sněm Asociace logopedů ve školství, který bude zároveň sněmem volebním.  Současně bude spojen i s odbornou přednáškou Mgr. Lucií Machové na téma “ FYZIOLOGIE RESPIRAČNÍHO SYSTÉMU A ÚVOD DO DECHOVÉ REHABILITACE“.

Více informací získáte v přiložené pozvánce.

Pozvánka na setkání členů ALŠ 9.11.2022

 

 

Napište nám